Unknown: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/fotokop1/elmakser.com/system/library/maza/browser.php on line 71Hakkımızda | Elmakser
Popüler kategoriler

Hızlı linkler

Sepet

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00 ₺
Toplam: 0,00 ₺
Elmakser Ofis Ürünleri
Elmakser

Hakkımızda

ELMAKSER,   Ankara merkezli  ve ofis teknolojileri konusunda faaliyet gösteren köklü bir geçmişe sahip bilişim firmasıdır. Dijital ofis makineleri satış ve teknik desteği,  fotokopi makinesi kiralama ve sarf malzeme ve yedek parça satışı konularında hizmet sağlar. Ofislerde yaygın olarak kullanılan yazıcı ve kopyalayıcıların önde gelen markalarına destek hizmeti verir. Başlıca markalar içerisinde, fotokopi makineleri grubunda RICOH ve KYOCERA , yazıcı grubunda HP-SAMSUNG grubu gelir. Markalara ait cihazlar sarf malzemeleri satışı bireysel kullanıcılar için uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden, kurumsal kullanıcılar için özel teklifler sunularak yapılır.  Orjinal tüketim ürünleri, ilgili markaların yetkili distribütörleri tarafından tedarik edilerek kullanıcıya sunulur. Taklit ve yenilenmiş ürün satılmaz. Muadil malzemelerde,  en uygun kalite performans ve fiyat avantajı sağlayan ürünlerin satışa sunulmasına özen gösterilir. Kullanıcı cihazlarına uyum sorunu bulunan (Chip v.b. nedenler) ve yüksek iade ve değişim oranına sahip malzemeler, yerlerine uygun ürünler tedarik edilene kadar geçici olarak satışa kapatılır.  Bu yüzden web sitemizde satışta olan tüketim ürünleri en düşük iade ve değişim oranına sahiptir.   

Web sitemizde güvenlik, E-ticaret sistemlerinde dünyaca yaygın olarak kullanılan SSL güvenlik sertifikaları üreten  firmalarla sağlanır.  Tüm E-ticaret sitelerinde kullanılması zorunlu olan bu sertifikalar minimum 256 Bit veri şifreleme  güvenliği sunarak kişisel bilgiler ve ödeme sistemlerini güvence altına alır.  Ayıca 3D-Secure güvenli ödeme yöntemi ile de kart sahibi haricindeki alışverişler önlenerek kötü amaçlı kullanımlara engel olunur.