Unknown: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/fotokop1/elmakser.com/system/library/maza/browser.php on line 71Kredili alışveriş | Elmakser
Popüler kategoriler

Hızlı linkler

Sepet

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00 ₺
Toplam: 0,00 ₺
Elmakser Ofis Ürünleri
Elmakser

Kredili alışverişPayKredi

Kredi ile ödeme alma çözümü olan PayKredi, kart limiti yetersiz kaldığı için alışverişini tamamlayamayan, kart limitini doldurmak istemeyen veya daha uzun vade talep eden müşteriler için alternatif bir ödeme yöntemidir.


Müşterilerimiz, banka şubesine gitmeden, herhangi bir evrak ibraz etmeden süreci tamamen online tamamlayabilir.

Web sitemiz, kredi ile ödeme yapmak isteyen müşterinin cep telefonuna alışveriş tutarını içeren bir link gönderir. Linke tıklayan müşteri kendisine uygun olan bankayı seçer ve banka sayfasına otomatik olarak yönlendirir. Ardından vade sayısını belirler. Böylece alışveriş sırasında dakikalar içinde kredi ile ödemesini yapabilir.

PayKredi’nin Sağladığı Avantajlar ;

  • Hızlı, dijital ve güvenli ödeme alma imkanı
  • Tahsilat ücreti, dosya masrafı, sigorta zorunluluğu yok
  • Şubeye gitmeden anında online başvuru imkanı
  • Banka kampanyaları ve avantajlı oranlar
  • Ödeme çeşitliliğini artırma
  • Müşteri memnuniyetini artırmak


PayKredi ile Alışveriş Kredisi Fırsatı Akbank Juzdan'da

Tüm bankaların banka ve kredi kartlarının eklenebildiği, banka bağımsız dijital cüzdan uygulaması Juzdan ile ödeme sistemlerinde Türkiye’nin öncü kuruluşu Paynet güçlerini birleştirdi. Artık Paynet’in kredi ile ödeme alma çözümü PayKredi’yi kullanan işletmelerin müşterileri, Juzdan uygulamasıyla da kredi ile alışverişlerini yapabilecekler. Böylelikle Paynet, üye işyerlerine, alternatif ödeme yöntemleri sunarken satış kaybının önüne geçmiş olacak. Müşteriler de kart limiti problemine takılmadan alışverişlerini tamamlayabilecek. Avantajlı faiz oranları, masrafsız ve sigortasız kredi sunması PayKredi’nin en önemli avantajları.

 

Fibabanka Alışveriş Kredisi

Paynet ve Fibabanka iş birliğiyle avantajlı faiz oranları, müşterilerinizden alışveriş kredisi ile hızlı ve kolay ödeme almanıza imkan sağlıyor. Paynet üye işyerleri PayKredi ile müşterilerine, Fibabanka Alışgidiş kredisi üzerinden 36 aya varan vadelerle kredi imkanı sunabiliyor. Üstelik müşteriler bankanın müşterisi olmasa bile yeni kimlik kartı ile şubeye gitmeden anında uzaktan banka müşterisi olabilir.


Paynet ve İş Bankası İş Birliği ile PayKredi Daha Da Güçleniyor!

Paynet ve Türkiye İş Bankası, PayKredi ve İş’le Öde entegrasyonu ile limitlerin ötesinde bir alışveriş deneyimi sunuyor. Müşteriler, PayKredi platformunda İş’le Öde uygulamasını seçerek Türkiye İş Bankası tarafından sunulan online kredi ile alışverişlerini tamamlayabiliyor. Bu güçlü iş birliği, üye iş yerlerine farklı ödeme yöntemleri sunarken satış kaybının da önüne geçiyor. Müşteriler, İş’le Öde hizmeti ile anında kredi kullanarak alışverişlerini tamamlama imkanına sahip oluyor.