HP Ofis Ürünleri

hp-logo1 HP

Hewlett Packard'ın hikayesi, elektroniğe ve teknolojiye tutkulu iki genç adamın hikayesidir. 1938'de Stanford Üniversitesi'nden iki arkadaş Bill Hewlett ve Dave Packard, bir araba garajında ​​bir araya gelerek dünyanın ilk bilgi işlem ve teknoloji şirketlerinden birini yarattı: HP

Bu iki adam sadece elektrik mühendisliği dünyasında değil, iş dünyasında da fark yaratmak istiyordu. HP’nin ürün yelpazesi 1950’ lerde hızla genişledi ve çalışanları da onunla birlikte büyüdü. HP'nin ürün yelpazesi büyüdükçe, teknolojileri her zamankinden daha yenilikçi hale geldi. Bu ürünler HP'nin dünyanın dört bir yanındaki araştırmacılara ve mühendislere başarıyla satacağı uzun bir test ve ölçüm ürünleri serisinin başlangıcını işaret ediyordu.

İlk hepsi bir arada yazıcı, günümüzde her yerde bulunan hepsi bir arada makinelerden çok farklı olmayan bir tasarımla 1994 yılında piyasaya sürüldü. Bugün HP, Fortune 500 listesinin üst sıralarında tutarlı bir duruş sergiliyor. HP, kurucuları Bill ve Dave'in şirkette kurduğu yenilik tutkusu ile dünya çapında satılan yenilikçi teknoloji ürünleri yapmaya devam ediyorlar. HP, ilk başlangıcından 80 yıl sonra bile bilgi işlemde küresel çapta etkileyici bir % 26,6' lık pazar payına sahiptir. Bu da dünya genelinde satılan her 4 yazıcıdan 1' i HP anlamına gelir.

hp-logo ELMAKSER HP ofis ürünleri servisi
hp-bn1

HP TEK İŞLEVLİ PRINTER

Bireysel - Profesyonel masaüstü tek işlevli siyah beyaz laser yazıcı serisi

hp-bn2

HP MFP LASER PRINTER

Siyah beyaz, laser tonerli MFP çok fonksiyonlu masaüstü yazıcı serisi

hp-bn3

HP MFP COLOR PRINTER

HP PRO serisi çok fonksiyonlu, A4 renkli masaüstü laser tonerli yazıcı serisi

hp-bn4

HP ENTERPRISE SERİSİ

HP Laserjet Enterprise profesyonel seri A4-A3 yüksek kapasiteli yazıcılar

HP LAZER YAZICI TEKNİK DESTEK

ORJİNAL TONER ve YEDEK PARÇA

2. EL

DENEYİMLİ SERVİS HİZMETLERİ

Haber Grubumuza Katılın !