Unknown: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/fotokop1/elmakser.com/system/library/maza/browser.php on line 71Hangi Lenovo Dizüstü Bilgisayarı Satın Almalıyım? | Elmakser
Popüler kategoriler

Hızlı linkler

Sepet

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00 ₺
Toplam: 0,00 ₺
Elmakser Ofis Ürünleri
Elmakser
Elmakser teknoloji ürünleri

Hangi Lenovo Dizüstü Bilgisayarı Satın Almalıyım?

Elmakser - 2 Oca 2023 311 0 Yorum
Hangi Lenovo Dizüstü Bilgisayarı Satın Almalıyım?

Lenovo Dizüstü Notebook Bilgisayarlarla ilgili Satın Alma Tavsiyeleri

Lenovo, son birkaç yılda sundukları dizüstü bilgisayarların ve 2'si 1 arada cihazların miktarını gerçekten artırdı. 2022'de ThinkPad' lerden Yoga' lara ve Legion oyun alt markasına kadar ihtiyaçlarınıza uygun birçok seçenek var. Herkes için bir şeyler var ve bir sonraki dizüstü bilgisayarınızı ararken nereden başlayacağınızı bilmek zor.

İşte bir sonraki Lenovo dizüstü veya dizüstü bilgisayarınızı satın almadan önce bilmeniz gereken her şey.

Lenovo şu anda kaç tür dizüstü bilgisayar sunuyor?

Lenovo, geleneksel kapaklı tasarımlardan daha modern ve esnek 2'si 1 arada alternatiflere kadar çok çeşitli dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar sunar. Form faktöründen bağımsız olarak, Chromebook'ları dahil etmezsek, Lenovo'nun dizüstü bilgisayar yelpazesi beş alt markaya ayrılır:

  • Yoga
  • ThinkPad
  • IdeaPad
  • Legion
  • ThinkBook

Yoga, ThinkPad, IdeaPad, Legion ve Lenovo ThinkBook serileri arasındaki fark nedir?

Lenovo'nun ana akım tüketici yelpazesi beş alt markaya ayrılmıştır.

ThinkPad serisi, birinci sınıf dayanıklılık ve performans sunan modern iş istasyonlarından oluşuyor. Evde, ofiste veya aradaki herhangi bir yerde güvenebileceğiniz sağlam makineler olarak öngörülürler.

ThinkBook serisi, multimedya kullanıyor veya yaratıyor olabileceğiniz işletmeler için idealdir. Bu dizüstü bilgisayarlar kurumsal iş gücüdür, ancak gün boyunca nakavt olduğunuzda eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar güçlüdürler.

Ardından IdeaPad serisi, Lenovo'nun en giriş seviyesi dizüstü bilgisayarlarını temsil ediyor. Bunlar aslında birkaç taviz ve daha mütevazı bir başlangıç fiyatı olan ThinkPad'lerdir. Form faktörleri ve teknik özellik yapılandırmaları değişmekle birlikte, ucuz bir "ilk dizüstü bilgisayar" almak istiyorsanız Lenovo'nun IdeaPad cihazları başlamak için iyi bir yerdir.

Lenovo'nun Yoga serisine gelince, her şeyden önce esnek 2'si 1 arada cihazlar olarak öngörülüyor. Yaratıcı endüstrilerde çalışan, ince ve taşınabilir form faktörlerini ağır özelliklerle eşleştiren ve bir sonraki dizüstü bilgisayarlarının üretkenliğe ek olarak sağlam bir eğlence tüketimi deneyimi sunmasını isteyenlere hitap ediyorlar.

Son olarak, Legion serisi, Lenovo'nun dizüstü oyun dünyasına girişini temsil ediyor. Sadece kapaklı tasarımlarda mevcut olan Legion'ların mevcut kadrosu, çeşitli performans ihtiyaçlarına ve fiyat noktalarına hizmet vermektedir.

Yoga

Lenovo'nun Yoga dizüstü bilgisayarlarından birini boyutlandırıyorsanız, beklemeniz gereken birkaç şey vardır. Çoğu Yoga dizüstü bilgisayarı, tablet veya dizüstü bilgisayar olarak kullanılmalarına izin veren 360 derecelik menteşelere sahiptir. Ayrıca, açılır açılmaz onları açan baştan başlat adı verilen bir teknolojiye de sahiptirler. Bazı Yoga dizüstü bilgisayarları ayrıca styluslar ve güçlü 12. Nesil Intel işlemciler veya AMD Ryzen 6000 serisi işlemcilerle birlikte gelir ve bu da onları yaratıcı profesyoneller için iyi seçenekler haline getirir.

Lenovo - YogaKredi : Lenovo

Yoga serisi, bu modellerin bazıları için sunulan çeşitli özellik varyantları ile aşağıdakilere ayrılır.

Yoga serisi güçlü işlemcilere sahipken, grafik söz konusu olduğunda serinin yetenekleri daha sınırlıdır. Çoğu Yoga Kitabı entegre grafiklere dayanır. Bu nedenle, Yoga serisi oyun oynamak için önerilmez.

ThinkPad

Lenovo, ThinkPad'i 2005 yılında IBM'den satın aldığından beri, markanın mirasını modern çağa taşımaya devam eden güçlü, kurumsal odaklı dizüstü bilgisayarları piyasaya sürmek için hiç zaman kaybetmedi.

Sunulan yedi ThinkPad serisi vardır. Lenovo'nun en yeni ThinkPad serisi Z Serisi, AMD Ryzen 6000 mobil işlemcilerden üstün performans sunan, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış çevre dostu bir dizüstü bilgisayar isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Lenovo'nun X1 Serisi ThinkPad'leri birinci sınıf performans sunar. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızı güvende tutmak için birkaç üst düzey güvenlik teknolojisine sahiptir.

Lenovo Thinkbook Notebook'lar Elmakser'de !Kredi : Lenovo

X Serisi, eşit parça performansı ve eşit parça şık tasarımı ile birinci sınıf bir deneyim isteyenler için bir seçenektir.

T-Serisi form ve işlev olarak daha günlük bir üründür. Çeşitli tasarımlarda ve teknik özellik yapılandırmalarında sunulan bu seri, özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun ThinkPad'i bulmakla ilgilidir.

P Serisi, performans pahasına mobiliteyi vurgulayarak alışılagelmiş ThinkPad deneyiminin daha taşınabilir bir yorumunu sunar.

Ardından E-Serisi, bütçesiyle ThinkPad isteyenler için giriş seviyesi bir seçenek olarak konumlandırılıyor.

Bu adım, sıvı dökülmesine dayanıklı klavyeler ve gelişmiş web konferansı gibi ThinkPad'e özgü özellikler getiren ancak talep edilen fiyatı biraz daha yükselten L Serisi tarafından oluşturulmuştur.

Özetlemek gerekirse, burada aralarından seçim yapabileceğiniz yedi ThinkPad serisi vardır:

Z Serisi

X1 Serisi

X Serisi

T Serisi

Yorum yaz

Uyarı: Yorum Metni 25 ile 1000 karakter arasında olmalıdır!
Uyarı: Adınız 3 ile 25 karakter arasında olmalıdır!
Uyarı: Geçersiz e-posta kimliği!
Doğrulama Kodu

En son gelenler

İlgili makaleler